Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

22. + 23.2.2014 DUO CACIB Brno

V únoru jsme se vypravili na dvoudenní výstavu do Brna, poprvé v Čechách do třídy šampionů.
Byl to náročný, ale krásný víkend a konkurence byla opravdu veliká. Ridgi se krásně vystavoval a po oba dny jsme obhájili krásnou známku výborná. V sobotu posuzovala Slovenská rozhodčí Gabriela Ridarčíková./15 šampionů ve třídě.
V neděli posuzovala Ruská rozhodčí Yana Gavrilova /16 šampionů ve třídě. Po oba dny jsme se zapojili do soutěže chovatelských skupin, společně s našimi přáteli.
První den jsme se dostali do užšího výběru a druhý den jsme skončili na úžasném  prvním místě, což nám všem vehnalo slzičky do očí a udělo velikou radost.

 

700_3256.jpg

 

24.1.2014

Riči měl velký úspěch na mezinárodní výstavě v polském Glogowě. Vyběhal si ve třídě šampionů krásné umístění V1, CWC, res.CACIB !!

 

700_1173.jpg

 

19.5.2012

Za Ričim přijela jeho druhá nevěsta !! Krytí se podařilo ke spokojenosti všech a tak budeme doufat a držet palečky, že nám od Angie přijdou co nejdříve radostné zprávy! Držíme pěsti !!

 

5.5.2012 CACIB Praha

Vyrazili jsme na naši letošní první výstavu! Posuzovala paní Stanislava Janická. Riči startoval ve tř. otevřené v silné konkurenci 10 ti psů. Obhájil známku výborný a my jsme na něj moc pyšní !!!

 

700_7491.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

700_7502.jpg

 

 

3.5.2012

V letošním roce plánujeme další Ričiho miminka, která se narodí v CHS z Tehovského vrchu (o název zažádáno). S krásnou fenkou Angie Furahi si dal Riči malé seznamovací dostaveníčko, které proběhlo ke spokojenosti obou budoucích rodičů. Nyní se už budeme těšit, až Angie začne hárat a přijede na námluvy :-)

 

 

vrh--2--furahi-----zmens.png

          Za krásnou koláž děkujeme Aničce ! (www.anima-animal.cz)

 

29.1.2012

Aktualizovali jsme Ričiho stránku POTOMSTVO, neboť se v Novém roce radujeme hlavně z narození jeho prvních štěňátek !! Založili jsme fotoalbum Ričiho 1. štěňátka, kde jsou k nahlédnutí první fotečky !

kolaz-holky.jpg

kolaz-kluci.jpg

 

18. + 19.10.2011    

Tolik očekávané zprávy od paničky fenky Shary jsou tady ! Shara hárá a její ideální čas na krytí právě nastal !! Oba milenci si padli do oka a náležitě se vynasnažili :-) Všem moc rádi oznamujeme, že krytí Shary a Ričiho proběhlo v nejlepším pořádku a my budeme netrpělivě očekávat další zprávy!  Pokud se všechno povedlo jak mělo, Shara bude okolo vánoc očekávat narození malých Ričíků :-)

Moc se těšíme a za 3 týdny přineseme další, doufám skvělé zprávy z ultrazvuku !!

Více foteček v sekci potomstvo......

18102011644-----kopie.jpg

 

1.10.2011     Poprvé jsme letos vyrazli s Ričim na krajskou výstavu, která se konala také poprvé v Litoměřicích. Posuzoval pan Josef Hejda. Riči se vystavoval jako profík a byl moc hodný. Asi mu to opravdu slušelo, protože panu rozhodčímu se velmi líbil. Riči dostal velkou pochvalu a krásný posudek se známkou V1, vítěz třídy, Krajský vítěz ;-) Jsme moc pyšní !

V závěrečných soutěžích jsme dostali kraásný pohár, který vyhrála i sestřička Ela. Pár foteček najdete v galerii KV Litoměřice.

 

na-fb.jpg

 

 10.9.2011  Jako každý rok jsme ani letos nemohli vynechat klubovku na Orlíku. Tentokrát jsme se zúčastnili pouze jeden den a tak se Riči opravdu snažil. A že se mu to povedlo :-) Přihlášen byl do tř. otevřené, která byla jednou z nejpočetnějších tříd. Spolu s ním nastoupilo dalších 22 pěkných psů. Ričík nejenže v silné konkurenci obhájil výbornou, ale ještě si vyskočil na bednu na krásné 3. místo ! Posuzovala australská rozhodčí a chovatelka paní Sue Cameron Codognotto, Ozrhode Kennel  z Austrálie.(www.ozrhode.com) Tohoto ocenění si obzvlášť vážíme!

Riči ještě nastoupil do odpolední soutěže o nejkrásnější hlavu - pes. V této soutěži bylo přihlášeno celkem 32 psů a Riči si opět vybojoval úžasné 3. místo !! Tuto soutěž posuzovaly obě australské rozhodčí. Do dalšího klání jsme nastoupili jako tým za naši mateřskou CHS z Valdštejnských lip. Spolu se sestrou Eliviann a tetičkou Carrie, jsme vybojovali 4. místo nejlepší chovatelská stanice z 8mi přihlášených. Jsme na Ričiho moc moc pyšní !!!

 

700_9369.jpg

 

21.+ 22.5.2011 Další naší letošní výstavou byly dvoudenní Litoměřice. Ridgísek první den parádně zabojoval a v silně obsazené tř. otevřené vybojoval V1, CAC v konkurenci 12ti psů. Posuzovala paní Barbara Larska z Polska.

V neděli byl Ridgi opět v pořadí se známkou výborný 3. Posuzovala paní Viera Staviarska. Máme velikou radost!

 

dsc07126.jpg

 

14.5.2011

CACIB Praha.....Letošní výstavní sezonu jsme započali ve tř. otevřené pěkným výsledkem: výborný 3. Posuzovala paní Eva Černohubová. Ridgi byl moc šikovný a krásně se vystavoval.

 

700_3147-----kopie-----kopie.jpg

 

700_3146-----kopie-----kopie.jpg

 

 

9.10.2010

Riči zabodoval na CACIB České Budějovice!! Na mezinárodní výstavě naposledy v mezitřídě získal skvělé ohodnocení V1, CAC !! Posuzoval pan Otakar Vondrouš. Máme velkou radost, jsi náš šikovný pejsek !!

 

dsc_1470.jpg

 

12.9.2010 

Eldridge splnil zkoušky dospělosti !! Pod záštitou českého klubu chovatelů RR se Eldridge stal CHOVNÝM PSEM BEZ bez jakýchkoli výhrad !!! Můžeme tedy začít vyhlížet nevěsty :-)

Gratulujeme chlapečku !!!

 chovny-pes.jpg

 

4. a 5.9.2010

Společně jsme se zúčastnili dvoudenní klubové výstavy RR na Orlíku. Posuzovali francouzští rozhodčí paní Beatrix Marcellot Carbo a pan Jean Blangino. Ričimu se vedlo výborně. Odvezl si pěkné posudky a ocenění výborný a výborný 3.

Jako člen chovatelské skupiny z Valdštejnských lip stanul i na 3.místě v soutěži o nej CHS.

Máme velikou radost !!!  Více fotek z Orlíku najdete ve fotogalerii.

dsc_0076.jpg

1.9.2010

Založili jsme tyto malé webové stránečky pro našeho ridgebaččího miláčka Ričiho.

Postupně budeme přidávat příspěvky a fotečky a budeme snažit, aby tato stránka byla co nejvíce aktuální.

 

Příspěvky

26.5.2012 Nord Bohemia Canis Litoměřice

1. 6. 2012

 

Novinky 2010

16. 9. 2010

 
Celý příspěvek | Rubrika: NOVINKY | Komentářů: 0